کابینت فرامید
03
فوریه

کابینت فرامید مات و برجسته

معرفی کابینت فرامید و ویژگی های منحصر به فرد این ورق:

کابینت فرامید از نوع کابینتهای مات میباشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. دلیل این موضوع میتواند برجستگی کار شده در این نوع ورق ام دی اف باشد. این برجستگی در کابینتهای فرامید به نحوی است که به راحتی قابل لمس و مشاهده است که این زیبایی کار را دوچندان میکند.

از دیگر ویژگی های کابینت فرامید میتوان به تنوع رنگی بالا و بسیار بسیار جذاب بودن طرحها از نظر مشتریان اشاره کرد. مطمئنا بعد از آشنایی با این طرحها، فرامید نظر شما را جلب خواهد کرد و برای افرادی که به دنبال کابینت مات یا ترکیب کابینت هایگلاس(براق) با مات هستند، بهترین گزینه میباشد.

برای معرفی کامل کابینت فرامید ما چند نمونه از تصاویر را برای شما درمیان گذاشته ایم و توضیحاتی برای شما همراه نمونه کارها ارائه میدهیم که دغدغه ای بابت این موضوع برای شما باقی نماند.

ترکیب هایگلاس با کابینت فرامید:

در این نمونه از کابینت فرامید، از رنگهای محبوب بین مشتریان استتفاده شده است و با بکار بردن ترکیب رنگ مناسب در طرح، شاهد  آشپزخانه ای زیبا هستیم.بدلیل تیره بودن رنگ اصلی طرح که البته توسط مشتری انتخاب میشود، رنگ مکمل بکار رفته در این کار رنگ سفید میباشد که ایده آل میباشد.

این رنگ سفید از نوع هایگلاس میباشد که براق است و در ترکیب با کابینت مات برجسته فوق العاده هارمونی خوبی ایجاد میکند. برای افرادی که از یک دست بودن کابینت آشپزخانه خوششان نمی آید این ترکیب میتواند بسیار مناسب باشد.

البته میزان بکار گیری رنگها در کابینت طبق خواسته ی مشتری میباشد و کم یا زیاد استفاده شدن هررنگ را سلیقه ی مشتری تعیین میکند.

کابینت فرامید
کابینت مات برجسته فرامید

در تصویر بعد قصد داریم نمونه ای دیگر از ترکیب کابینت هایگلاس با کابینت مات فرامید نشان دهیم. برخلاف نمونه کار قبلی ، در این نمونه کار از ورق هایگلاس در این طرح بیشتر استفاده شده است تا شما هردو طرح را بررسی و انالیز کنید و ایده آل سلیقه خودتان را برای آشپزخانه تان انتخاب کنید.

در این طرح از یک کانتر Lمانند برای آشپزخانه استفاده شده با توجه به عریض بودن آشپزخانه، میتواند بهترین گزینه باشد.یک سمت این کانتر برای چیدن وسایل و سمت دیگر بعنوان میزغذاخوری میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

درآشپزخانه های با عرض زیاد میتوان از جزیره نیز استفاده کرد که با توجه به سلیقه و هزینه ای که شما مشتری عزیز برای آشپزخانه تان در نظر گرفته اید،بسیار مناسب است.

کابینت فرامید
کابینت برجسته فرامید

در تصویر بعدی نیز نمونه ای کوچکتر از آشپزخانه را مشاهده میکنید که از کابینت فرامید برای ان استفاده شده است و کانتر بکار رفته در این نمونه کوچکتر میباشد و مناسب میز صبحانه برای ۲ نفر میباشد.

کابینت فرامید
کابینت فرامید

امیدواریم این مطلب از گروه نوینMDF برای طراحی آشپزخانه ایده آل تان به شما کمک کرده باشد.برای مشاوره و بازدید رایگان با ما درتماس باشید.