۱۰
بهمن

کابینت مات نمونه های ۷۷

با سلام  و خیرمقدم خدمت بازدیدکنندگان سایت ما نوینmdf . امروز برای شما سه نمونه از کابینت مات آشپزخانه را بررسی قرار دهیم. برای اینکار سعی کردیم نمونه های مختلفی از کابینت مات را برای شما آنالیز کنیم تا اطلاعات شما دراین زمینه افزایش یابد.لطفا با ما همراه باشید.

کابینت مات آشپزخانه نمونه اول:

در این مطلب از کابینت مات ،ما قصد داریم برای شما طرحی را مورد بررسی قرار دهیم که برای آشپزخانه های بزرگ میتواند بسیار مناسب باشد.

در این مدل از کابینت مات شما یک کانتر را مشاهده میکنید که که دارای طول حدودی ۳ متر میباشد که البته این اندازه با توجا به فضای آشپزخانه و کابینت شما قابل تغییر میباشد. طرح روی کانتر یا به اصطلاع نمای کانتر از دو رنگ مختلف که طبق خواسته ی مشتری میباشد طراحی شده است.

روال انتخاب طرح کانتر به این شکل میباشد که گروه نوینmdf طرحهای متنوعی را برای نمای کانتر برای شما عزیزان ارائه داده و توضیحات کاملی در این خصوص میدهد.از انجا که سلیقه افراد در انتخاب رنگ و مدل کابینت تفاوت دارد، انتخاب طرح نمای کانتر نیز بستگی به نوع سلیقه شما میتواند کاملا متفاوت باشد.

لذا با ارائه نمونه کارهای کانتر مختلف و رنگ بندی های مناسب برای انواع مختلف کابینت این دغدغه برای تمامی سلایق مرتفع میشود.

رنگ بندی برای این طرح کابینت مات، ترکیبی از رنگهای کرم و بلی اتریش میباشد که بلی اتریش رنگی متمایل به قهوه ای میباشد و با کرم همخوانی زیادی دارد.

کابینت
کابینت مات

کابینت مات آشپزخانه نمونه دوم

درطرح زیر نمونه ای دیگر از کابینت مات را مشاهده میکنید که دارای کانتر پلکانی میباشد صفحه روی کابینت از نوع سنگ کورین میباشد که بسیار زیبا و لوکس میباشد و چشم نوازی آشپزخانه را دو یا چندبرابر میکند. ترکیب رنگی به کار رفته در این کابینت مات، رنگ سفید با حاشیه های قهوه ای میباشد

همانطورکه در طرح نمایان است، یک دکور قدی که به صورت باکسهایی به رنگ سفید طراحی شده است برای این سفارش در نظر گرفته شده است. طبیعتا این طرح مناسب آشپزخانه هایی با متراژ ۱۲ متر مربع به بالا بسیار مناسب خواهد بود.

کابینت
کابینت مات با سنگ کورین

کابینت مات آشپزخانه نمونه سوم

طرح دیگری از کابینت را مشاهده میکنید که از ستونهایی در روی کانتر برای زیبایی آشپزخانه استفاده شده است. البته این سونها علاوه بر زیبایی، میتواند جهت استحکام بیشتر آرک آشپزخانه شما نیز استفاده شود.

از انجایی که در  برخی از آشپزخانه ها،ستون ساختمانی به ناچار وجود دارد، میتوان دور تا دور یا به اصطلاح نمای این ستونها را که البته اغلب مشتریان از وجود این این نوع ستونهای ساختمانی رنج میبرند،با ام دی اف و طرحهای زیبا، کارکرد.

این طرح مناسبآشپزخانه هایی با متراژ حداقل ۹ مترمربع و بالاتر میتواند بسیار مناسب باشد.

رنگ استفاده شده در این؛ ترکیب رنگهای آبنوس با کرم میباشد والبته رنگ بندی به دلخواه، روحیه و سلیقه مشتریان عزیز میباشد.

هر تغییری در طرح نیزتوسط گروه نوینmdf امکان پذیر میباشد تا هیچ دغدغه ای راجع به این موضوع نداشته باشید و با اسودگی خاطر آشپزخانه خود را زیبا و جذاب کنید.

کابینت
کابینت مات