28
ژانویه

کابینت ممبران نمونه های ۷۶ کابینت

حتما نام کابینت ممبران را حداقل برای یکبار هم که شده شنیده اید. امروز قصد داریم در سایت نوینMDF به بررسی چند نمونه از طرحهای کابینت ممبران جدید و توضیح مختصری در مورد هر طرح می پردازیم. امیدواریم این مطلب مورد رضایت شما واقع گردد.

نمونه اول از طرح کابینت ممبران

در طرح زیر نمونه ای از کابینت ممبران سفید رنگی را مورد بررسی قرار داده ایم که محبوب ترین رنگ بین رنگ بندی های موجود کابینت است. مبحث انتخاب رنگ از مهمترین مباحث اجرای طرح یک  اشپزخانه می باشد که با توجه به سلیقه و روحیه افراد انتخب میشود. اما بطور معمول رنگ سفید در بین کابینتها و بخصوص کابینت ممبران از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است.

در این طرح از دو کابینت کمدی که بنظر برای هراشپزخانه ای لازم است و از رازهای یک کابینت ممبران ویا دیگر نوع از کابینتها میباشد، استفاده شده است که در دوطرف یخچال بکار رفته است. از یکی به عنوان کمدی برای وسایل بزرگ و از دیگری به عنوان فضایی برای به جاسازی فر و ماکروویو استفاده شده است.

صفحه روی کابینت در کابینت ممبران بهتر است از نوع سنگ کورینباشدولی به دلیلی اگر از صفحه ی کابینت شرکتی نیز در کابینت ممبران استفاده کنیم، زیبایی کار تغییرات زیادی نمیکند. نکته مهم انتخاب رنگهای مناسب با سلیقه شماست.

بهترین کابینت ممبران
کابینت ممبران سفید

نمونه دوم از طرح کابینت ممبران

در طرح زیر نمونه ای دیگر از کابینت ممبران را نیز مشاهده میکنید که این طرح نیز سفید رنگ میباشد.

اهمیت انتخاب رنگ در کابینتها به قدری مهم است است که به شما پیشنهاد میکنیم دقت زیادی در ان داشته باشید و از رازهای مهم در زیبایی اشپزخانه شماست.

در این طرح از جزیره برای طراحی کابینت ممبران استفاده شده است. جزیره نوع خاصی از کابیت میباشد که با کانتر کابینت تفاوت دارد و معمولا برای اشپزخانه هایی با عرض نسبتا زیاد استفاده میشود و معمولا از ان به عنوان میز غذا خوری نیز استفاده میشود.

کابینت ممبران سفید
کابینت ممبران سفید رنگ

نمونه سوم از طرح کابینت ممبران

در این نمونه از کابینت ممبران که دارای هودمخفی میباشد، استفاده شده است. هود مخفی معمولا در کابینت ممبران جدید استفاوه میشود و از نظر کارایی تفاوت چندانی با هود شومینه ای و هودشیشه ای ندارد و تفاوت انها در ظاهر این دوست که هود مخفی همانطور که از اسمش مشخص است ر زیر نمای هود مخفی است.

کابینت ممبران با هود مخفی
کابینت ممبران