کتابخانه باکسی
۱۲
بهمن

کتابخانه باکسی نمونه شماره ۷

گروه  نوینmdf در این مطلب به ارائه چند نمونه از کتابخانه باکسی که بصورت باکسهایی جدا ازهم ساخته شده و در طرحهای مختلف بهم فیکس شده اند،پرداخته است.لطفا برای دیدن مدلهای کتابخانه ما وسایر مصولات ام دی اف، از صفحه اصلی سایت ما دیدن فرمایید.

مدل کتابخانه باکسی اول صورت بدون درب

کتابخانه باکسی کتابخانه ای است که بصورت باکسی و در ابعاد مختلف روی همدیگر قرارگرفته و تشکیل کتابخانه میدهند، پرداخته ایم.طرح اول ما یک کتابخانه باکسی بدون درب میباشد.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید،این باکسها میتوانند در اندازه های دلخواه شما و در رنگهای مختلفی طبق سلیقه شما ساخته شوند. این به این معناست که اگر فضایی کوچک یا بزرگ در خانه خود دارید، بدن هیچ دغدغه ای میتوانید از این باکسها بعنوان کتابخانه یا دکوری اسفاده کنید.

چون این باکسها بصورت جدا از هم ساخته میشوند، قاعدتا شما میتوانید طرح به همدیگرمونتاژ شدن انها را نیز تغییر دهید.

در این نمونه ما یک مدل از کتابخانه باکسی با طرح پلکانی را برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم که بین مشتریان بسیار محبوب است و مطابق سلیقه بسیاری از افراد میباشد. این کتابخانه بدون درب ساخته شده است و اگر شما به هردلیلی بخواهید برای همگی یا برخی از این باکسها از درب استفاده کنید، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد.

در طرح بعدی ما نمونه ای از کتابخانه باکسی را ارائه کردیم تا شما براحتی تفاوت این دونوع  را تشخیص دهید. لازم به ذکر است که عمق این باکسها با توجه به کتابهای مختلف، ۳۰ سانتی متر درنظر گرفته شده است تا هرکتابی که تهیه کردید را بتواند به راحتی در ان جا دهید.

 

کتابخانه باکسی
کتابخانه باکسی

مدل کتابخانه باکسی دو بصورت درب دار

در طرح زیر نیز کتابخانه ای باکسی با درب برای شما به نمایش گذاشته ایم تا به خوبی هر دو طرح را آنالیز کنید و طرحی که سلیقه ی خودتان است را بهتر تشخیص دهید.لطفا با ما همراه باشید.

در این طرح چیدمان باکسها مانند طرح قبل میباشد با این تفاوت که در برخی از باکسها از درب استفاده شده است تا اگر میخواهید برای مخفی نگهداشتن برخی از لوازمتان از این باکسها استفاده کنید، مشکلی برای دیده شده شدن آنها نداشته باشید.

در نظر داشته باشید که این باکسها از نظر تعداد نیز قابل تغییر خواهند بود و ما بعنوان از این تعداد استفاده کرده ایم. به طبع جابجایی دربها برای باکسهای مختلقف نیز قابل اجراست تا بهترین طرحی که در ذهن خود به دنبال هستید رابتوانید برای خانه خود بسازید.