۰۵
بهمن

کمد دیواری هایگلاس نمونه کار شماره ۱۶

در این مطلب دونمونه از طرح های مختلف کمد دیواری هایگلاس را مورد بررسی قرار خواهبم داد. لطفا نمونه کارها و توضیحات ما را با دقت بخوانید و در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه اول کمد دیواری هایگلاس با درب ریلی :

در طرح زیر نمونه ای از کمد دیواری هایگلاس را مشاهده میکنید که کنار یک ستون ساخنمانی قرار گرفته و حالت فرورفتگی دارد. در این سفارش کنار ستون یک کمد دیواری با دربهای ریلی ایجاد شده که دولنگه میباشد.داخل کمد باتوجه به نیاز مشتری طراحی میشود و در این طرح محل رخت خواب تعبیه شده است.سمت راست کمد یک ستون قرار دارد که با شلفهای دکوری از جنس ورق هایگلاس سفید طبقه بندی شده است و حالت بلااستفادگی را از ستون گرفته است.حاشیه یا فریم کمد دیواری نیز با رنگ قهوه ای هایگلاس کار شده که این فریم با رنگ متضاد باعث بیشتر دیده شده شدن و زیبا تر شدن کار شده است.

کمد دیواری هایگلاس
کمد دیواری هایگلاس سفید و قهوه ای

نمونه دوم کمد دیواری هایگلاس با دربهای ساده (لولایی):

در نمونه دوم طرحی از کمد دیواری را مشاهده میکنید که با دربهای لولایی اجرا شده است. ما تصویری از این طرح را که داخل کمد دیواری مشخص اس در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. در دسمت راس که دوعدد کشوی لباس و بالای این کشوها یک قسمت برای رگل و قسمت دیگر طبقه بندی شده است. در قسمت وسط طرح یک طبق قسمت زیرین و روی ان یک رگال برای اویز لباس تعبیه شده است.در سمت چپ طرح دوعدد کشوی لباس وروی ان رگال لباس تعبیه شده است.یک ستون نیز در این قسمت موجود میباشد که با بسته شدن دربها نمایان نخواهد بود.

کمد دیواری هایگلاس سفید رنگ

جهت طرح سوالات خود و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید و دیدگاههای خود را ثبت کنید.