۱۱
بهمن

کمد دیواری ریلی نمونه ۱۷

امروز قصد داریم به ارائه چند مدل از کمد دیواری ریلی و توضیح هر کدام از مطالب به اختصار بپردازیم. لطفا با گروه نوینmdf در این آموزش همراه باشید تا نگرانی ها و سوالات احتمالی شما در خصوص سفارش کمددیواری ریلی برطزف شود.

در این نوشته ماقصد داریم ۳ نمونه مختلف از کمد دیواری ریلی را مورد بررسی قرار داده و موشکافانه به جنبه های مهم در کمددیواری ریلی و انتخاب رنگ مناسب بپردازیم.

کمد دیواری ریلی شماره ۱:

در این طرح از کمد دیواری ریلی همانطور که ملاحظه میکنید،از ورق روکش ممبران بعنوان دربها استفاده شده است. با توجه به اینکه سلیقه افراد مختلف ومتنوع میباشد، ولی از روکش ممبران برای محصولات مختلف میتوان بعنوان محبوب ترین و البته گرانترین روکش در بین انواع مختلف روکش نام برد.

 

در نمونه کمد دیواری زیر،یک ستون ساختمانی در بین دو کمد وجود دارد که این امر موجب شده تا دوکمد دیواری در دو سمت این ستون قراربگیرد.روی این ستون از طرح خاصی از ممبران استفاده شده تا علاوه بر پوشاندن روی ستون، زیبایی و هماهنگی سطح کار حفظ شود. از انجایی که بیشتر افراد با این ستونهای ساختمانی مشکلات زیادی دارند، اینگونه نمادادن به به کمد میتواند بسیار زیبا باشد.

در دوسمت کمد دیواری ریلی ما دو وهمچنین تاج بالا ،از طرح هخامنشی که طرفدار زیادی دارد استفاده شده است. بدلیل ریلی بودن کمد دیواری، شاهد این هستیم که دربها نسبت به سطح کلی طح یک عقب نشستگی دارد که این امر در کلیه کمدهای دیواری ریلی رایج میباشد و دلیل ان ریل کار میباشد.

کمد دیواری ریلی
کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی شماره ۲:

در طرح دوم کمد دیواری ریلی،مشاهده میکنیم که این کمد از سه لنگه درب ریلی که هرسه قدی میباشند، تشکیل شده است. یکی از مهترین مزیت های درب قدی در کمد دیواری این است که روی ان میتوان از آینه قدی که مورد پسند و مورد نیاز هر خانه ای است، استفاده کرد.

 

 

اگر بخواهیم در مورد رنگ بندی کمد دیواری صحبت کنیم، بهتر است در حاشیه ها یا به اصلاح نماهای کار از رنگ مخالف مورد استفاده در رنگ دربها استفاده کنیم. در این نمونه از کمد دیواری ریلی نیز ما این موضوع را میبینیم و مشخص است که بسیار به جذاب بودن طرح کمک کرده است.

کمددیواری ریلی
کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی شماره۳:

در طرح سوم از کمد دیواری ریلی این مطلب از گروه نوینmdf، مشاهده میکنید که کمکد از سه لنک درب ریلی تشکیل شده است و این عکس درحالتی که یکی از دربها(درب سمت راست) باز است در نظر گرفته شده است. سمت راست کمد دیواری یک شلف قدی که میتواند بعنوان دکوری برای اجسام دکوری یا قاب عکس،ساعت و هرچیز دیگری که نیاز شماست، استفاده شود.

در قسمت بالا نیز از ۶ درب روی کمد دیواری ریلی استفاده شده است که از این فضا میتوان برای جاسازی و انبار وسیله های بزرگ مل چمدان و از این قبیل استفاده کرد.

 

کمد دیواری ریلی
کمد دیواری ریلی

برای مشاهده نمونه های کارهای ما در زمینه های به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.