کابینت ممبران چیست
02
فوریه

کابینت ممبران چیست

ابتدا به توضیح این سبک از کابینتها می پردازیم تا بدانید کابینت ممبران چیست و اجزای مهم تشکیل دهنده ی ان و بهترین رنگها با توجه به سلیقه های مختلف کدامند.امیدواریم این توضیحات درمورد کابینت ممبران که ما بطور تخصصی بررسی کرده ایم و انرا به زبان ساده ای با شما درمیان گذاشته ایم، مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران چیست؟ این نوع ازکابینتها به این صورت ساخته میشوند که روی ورق خام ابتدا با دستگاه CNC طرحهای مختلف حکاکی میشوند، در مرحله بعدی روکش ورق توسط دستگاه های پرس وکیوم روی این ورق خام با چسبهای مخصوص و تحت فشار بالا چسبیده میشود.

اتفاقات حاصل از این فرایند حاصل شدن دربها و نماهای کابینت ممبران را به همراه دارد.

دراین مطلب ما قصد داریم با ارائه چند نمونه از نمونه های کابینتهای ممبران، به جنبه های مختلف ممبران پرداخته و با تصویر اموزش دهیم کابینت ممبران چیست.

امروزه از سبک از کابینتها استفاده زیادی شده و توجه بسیاری از مشتریان به سبک کابینتهای ممبران جلب شده است.لذا گروه نوینMDF سعی دارد تمامی نکات مهم در انتخاب کابینت ممبران را به شما ارائه دهد.با ما همراه باشید.

درتصویر اول مشاهده میکنید طرحهای روی دارای فرورفتگی هایی هستند.این فرورفتگی ها همان حکاکی هایی هستندکه در اول ابتدای مطلب گفته شد. بعداز این حکاکی ها روکش تحت فشار بالا با چسب پرس شده است تا این زیبایی را خلق کند.

همانطور که در این تصویر میبینید از یک جزیره در وسط فضای موجود استفاده شده است که در کناره های این جزیره ها از ستون ممبران استفاده شده است.این ستونها دارای طرحهای مختلفی هستند که در همه ی کابینتهای ممبران استفاده میشوند و زیبایی خاصی را به کار میبخشند.

کابینت ممبران چیست

استفاده از جزیره برای آشپزخانه های بزرگ بسیار مناسب میباشدو اگر این جزیره ها مطابق تصویر بالا، با سنگهای کورین کار شوند، یک صحنه خارق العاده را در آشپزخانه شما خلق خلق خواهند کرد.

همانطور که گفتیم در گوشه های جزیره از ستونهایی استفاده شده که این ستونها را میتوان در منطق دیگری مثل کناره های هود روی گاز ببینیم.ستونها زیبایی طرح یک کابینت ممبران میباشند و اگر به درستی استفاده شوند، نتیجه رضایت بخشی را خواهند داشت.

دونمونه از ستونهای ممبران در شکل زیر امده است و یک تصویر برای نمایش ستون ممبران در کابینت را با شما درمیان گذاشته ایم.

ستون کابینت ممبران
ستون کار شده در کابینت ممبران

با ادامه  مقاله کابینت ممبران چیست با ما همراه باشید.تصویر دیگر نیز نمایی دیگر از کابینت ممبران را نشان میدهد که اگر بخواهید دقت کنیم، متوجه خواهید شد که استفاده از کابینت ممبران برای آشپزخانه های بزرگ بسیار لذت بخش خواهد بود.

درمورد صفحه روی کابینت نیز نیزمیتوانید به جای سنگ کورین از صفحه های شرکتی که در اکثر کابینتها استفاده میشود نیز استفاده کنید. 

کابینت ممبران شیک

در ادامه به معرفی محبوبترین رنگهای کابینت ممبران می پردازیم.

کابینت ممبران سفید رنگ:

با قاطعیت میتوان گفت که کابینت ممبران سفید بیشترین استفاده را در رنگهای ممبران دارد. یکی از مهمترین دلایل استفاده از رنگ سفید یا بطور کلی روشن، بزرگ تر شدن شدن آشپزخانه میباشد. با استفاده از رنگ روشن و برخی از المانهای دیگر، آشپزخانه خود را بزرگ کنید.

کابینت ممبران سفید

استفاده از گلها یا طرحهای مختلف روی دربهای کابینت، میتواند به زیبایی طرح کمک کند. درمورد رنگ مکمل کابینتهای ممبران، رنگ طلایی از ارزش و محبوبیت زیادی برخوردار است وبا اختلاف زیاد، بهترین رنگ برای ترکیب شدن با رنگ سفید میباشد.

کابینت ممبران سیاه رنگ:

رنگهای تیره اصولا آشپزخانه را کوچک تر نشان میدهد و اگرمیخواهید رنگ کابینت خودرا تیره انتخاب کنید، بهتر است ابتدا از بزرگ بودن متراژ آشپزخانه خود مطمئن شوید.متراژ آشپزخانه بزرگ را میتوان حداق ۱۲متر مربع به بالا در نظرگرفت.

البته سلایق مختلف میباشد و ممکن است یک نفر با وجود کوچک بودن آشپزخانه، هیچ علاقه ای به رنگ سیاه یا بطورکل تیره نداشته باشد. ایده ما برای شما قبل از همه چیز، در نظر گرفتن سلیقه خودتان و خانواده تان در انتخاب رنگ میباشد.

کابینت ممبران سیاه

کابینت ممبران گردویی:

برای مشتریانی که مایلر هستند از رنگهای تیره در آشپزخانه خود استفاده کنند، به شدت توصیه میکنیم این طیف رنگها را در اولویت خود قراردهند.البته این منوط به این است که آشپزخانه کوچکی داشته باشید و نخواهید از رنگ سفید استفاده کنید.

در نهایت بهترین گزینه برای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه سلیقه خود و افراد خانواده خودتان است،نه فرد دیگر.زیرا این شما هستید که هرروز با خانه و آشپزخانه تان زندگی میکنید.

کابینت ممبران قهوه ای

امیدواریم این مطلب به اطلاعات شما درمورد کابینت ممبران اضافه کرده باشد. جهت مشاوره رایگان و طراحی و سفارش کابینت آشپزخانه تان با گروه ما نوینMDF  در تماس باشد.